לומדים, יוצרים ומשלבים.

דבר המנהלת

1/9/21

תלמידים יקרים ,

היום, האחד בספטמבר כ"ד בחודש אלול, יום חג הוא לכולנו, יום פתיחת שנת הלימודים.

אני שמחה ומתרגשת לפתוח את שנת הלימודים תשפ"ב ולבשר לכם כי השנה אנו חובקים באהבה   692  תלמידים בבית החינוך  שלנו, בית מלא בשמחה ואהבה .    

מה אאחל לנו לשנה זו?

אני מאחלת לכולנו , צוות ותלמידים, שבשנה זו , תהיה לנו היכולת להסתכל על הדברים הקטנים, על פריחה ולבלוב, על השמש הזורחת, שנדע לכבד האחד את השנייה, נשתף פעולה, נלמד בחדווה, בשמחה ומתוך עניין וסקרנות.  אני מאחלת שנדע להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה, לדעת לומר עליה תודה ולדאוג להמשיך ולמלאה כל הזמן!

במהלך השנה, במקביל ללימודים במקצועות הליבה כמו: שפה, מתמ, אנגלית ומדעים, נשלב בשמחה את תחומי האומנויות השונים, שיעורי חינוך גופני, גינה מאפשרת, תל"ן , שעת משחק ועוד מקצועות מהנים שיגרמו לכולנו לרצות ללמוד ולחקור עוד ועוד.

לסיום, אני רוצה לאחל לכם תלמידים יקרים, שתלמדו בחדווה ובסקרנות, תכבדו האחד את השניה ואל תפחדו לחלום .

לכם, תלמידי כיתות א' הנכנסים היום לראשונה בשערי בית החינוך, אני מאחלת לכם הרבה הצלחה בדרככם החדשה, שתזכו להכיר חברים חדשים, ללמוד ולגדול באושר ובהנאה.

צוות אהוב ויקר שלי, תודה רבה על ההתגייסות המיטבית של כולכם, במהלך חופשת הקיץ על מנת לפתוח את שנה"ל ברוגע ובשמחה. תודה לאריאלה  ולכיתה ו'- 3 הבוגרים שלנו על הכנת הטקס, תודה רבה ליוליה, ליוסי אב הבית שלנו שטרח וארגן את ביה"ס, לישראלה, ומיכל המזכירות, לסגניות שלנו דנה ושלומית, וליועצות עינת ורחלי.  

שתהיה לכולנו שנה טובה, רגועה ושמחה,

שלכם, מיכל.

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת